SORULAR VE CAVAPLAR

Lise'de Web Tasarım ve Grafik Tasarım eğitimlerini gördüm ve sertifika aldım.Videolar izleyerek ve çeşitli kaynakları çalışarak kendimi mesleğimde geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. Yaklaşık 2 yıldır cafeler, çeşitli firma ve çeşitli projelerde çalışıp bol bol iş tecrübesi edindim.

İşe başlamadan önce teklif edilen ücretin yarısı peşin alınmaktadır. İş bittiğinde kalan ödeme yapıldıktan sonra çalışma dosyaları müşteriye teslim edilmektedir. (Ödemenin tamamı yapılmadan çalışma dosyları veya hizmet kesinlikle teslim edilmemektedir.)

Ödemenin eksik yapılması, ödeme tarihinin müşteri tarafından sürekli ertelenmesi gibi durumlarda tasarımcının işi iptal etme ve para iadesi yapmama hakkı bulunmaktadır.

En önemlisi çalışma saati gibi bir kısıtlamam yok. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde bile çekinmeden mesaj gönderebilirsiniz.

Müşteriyle aramda işlerin uzamasına veya yavaş ilerlemesine neden olabilecek herhangi bir 3. Şahıs veya aracı yok. Müşteriyle bire bir iletişimde olduğum için yapılacak işler daha hızlı sonuçlanmaktadır.

Şimdilik Erzincan'da yaşıyorum. Genel olarak laptop ve ekipmanlarımla gezerek çalıştığım için seyahat enegelim yok. Uzak mesafelerde yol,yemek,kalacak yer masraflarımın karşılanması şartıyla istenilen şehre yolculuk yapabilirim.

Başka Sorularınız mı var?

Merak ettiklerinizle ilgili günün her saatinde bana mesaj gönderebilirsiniz. Acil durumlarda daha hızlı cevap verebilmek için WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

0553 674 3720

Erzincan / Türkiye

TOP