Hakkımızda

Tanışma Zamanı

EY Creative

EY Creative - Kreatif Ajans ve Dijital Pazarlama Hizmetleri tam olarak, dijital ve basılı reklam alanında markanızı bulunduğu sektöre göre analiz eder, ihtiyaçlarınızı belirler ve sizi planlı bir şekilde ileriye taşır.

Sizin ulaştırdığınız veya kendi edindiğiniz verilerle tam isabetli çıkarımlar yaparak baştan oluşturulmasını veya yayında sergilenmekte olan markanızın, ürünlerinizin tanıtımını, satış kapasitesinin geliştirilmesini amaçlar. Aldığımız tüm projeler kusursuz teslim etme garantisi veririz. Markanızın ve işletmenizin tüm gereksinimlerini düşünerek genel planlama, uygulama ve daha fazlası için özgün çalışmalar üretebiliriz.

Neden Biz?

Şimdiye kadar yapmış olduğumuz çalışmalardan tecrube edinip daha kaliteli işler sunarız. Her alandan karma proje üretmeye çalışmak yerine süreci yönetebilmek için gereksinimleri önceden belirler, doğru planla hatasız sonuç sağlarız.

Tüm projelerimizi teslim etsek dahi sürekli takip eder, olası geliştirme veya alt sürümde kalmış özellikler hakkında bilgi veririz. Müşteri Takip Sistemi üzerinden tüm işlerin sözleşme, süre, bütçe, fatura bilgilerini gösterimde tutar, basılı olarak paylaşırız. Kuruluş veya şahısların veri güvenliğine son derece önem vermenin yanında sizin için tasarlanmış, oluşturulmuş dokümanları eksiksiz olarak teslim eder, başka projelerde kullanmayız.

© 2014. Tüm Hakları Saklıdır www.eycreative.org

YUKARI