Bizimle Görüşmeden E-Ticarete Girmeyin!

Yazılımların en son çıkardığı özellikleri (Kampanya Modülleri, Reklam Modülleri, Google Dostu Araçlar vb.) göz önünde bulundurularak sizin yerinize biz yapılandırıyoruz. E-Ticaret sitenizde düzenlenip işletmenize uygun bir şekilde hazırlanması gereken tüm işlemleri sizin için hazır hale getiriyor ve sitenize ekliyoruz. Böylelikle e-ticaret siteniz ile ilgili en hassas olan konulardan birini daha çözmüş oluyorsunuz. Sitenize eklemek adına içeriğini ve metnini hazırladığınız dinamik sayfalarınızı sizin adınıza ekliyoruz ve düzenliyoruz.

Ürünlerinizi tek panelden tüm dünyaya satmak ister misiniz? Çözüm ortaklarımız ile bu hizmet mümkün!

Evet, sektörünüze uygun E-Ticaret alt yapıları ile butük mağazanınızı oluşturabiliriz. Merak etmeyin. Tüm detayları biz yapıyoruz. Siz satışlarınız ile ilgilenin!

Evet. Size E-Ticaret Sitesi Satıp Daha Sonra Yalnız Bırakmıyoruz! Hizmet sonrası Dijital Reklam, Grafik Tasarım, Pazarlama Stratejileri, Teknik Destek gibi bir çok konuda dijital koçluk yapıyoruz.

Tüm müşterilerimizin kafasını karıştıran ve amaan uğraşamam ben bunla dedirten konu :) Merak etmeyin, tüm pazar yerlerine ürünlerinizi teker teker girmeyeceksiniz. Tüm ürünlerinizi tek bir panelden, istediğiniz pazar yerine yükleyebilir veya fiyatlarda güncelleme yapabilirsiniz. Bunlar gibi onlarca özellik beraberinde geliyor. 

E - Ticaret sitenizin kurlumu tarfımızca yapılmaktadır.

Mağazanız için kullancağımız E-Ticaret yazılım alt yaspına tek seferlik bir ücret ödersiniz. Sadece yıllık hosting ve Entegrasyon ücreti mevcuttur. 

Ürünlerinizi Tüm Dünyaya Pazarlayın!

N11, Hepsi Burada, Gitti Gidiyor, Trendyol, Ptt AVM gibi pazar yerlerinden ürünlerinizi tek panelden tüm dünyaya satmak ister misiniz? Çözüm ortaklarımız ile bu hizmet mümkün!

© 2014. Tüm Hakları Saklıdır www.eycreative.org

YUKARI